Aktualności
37-100 Łańcut, ul. Armii Krajowej 51A, tel.17 225 2286, fax.17 225 6893
e-mail: szkola@zstlancut.pl
  • Zarejestruj

Pożegnanie klas IV

  27 kwietnia 2018 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 uczniów klas czwartych technikum. Uroczystość rozpoczął dyrektor szkoły mgr inż. Marek Miezin, który pogratulował wszystkim absolwentom ukończenia szkoły, podsumował wyniki w nauce, frekwencji i zachowaniu. Przypomniał także o oczekiwaniach i obowiązkach młodego pokolenia wobec społeczeństwa oraz konieczności dalszego rozwoju zawodowego i osobistego.

    Życząc wszystkim spełnienia marzeń, zachęcał absolwentów, by pamiętali o szkole, nauczycielach, koleżankach i kolegach. Wychowawcom klas Pani mgr inż. Juli Smyrskiej i Panu mgr inż. Ryszardowi Dorozowi i pozostałym nauczycielom podziękował za pracę wychowawczą i dydaktyczną.

    W kolejnej części uroczystości absolwenci przekazali sztandar szkoły swoim młodszym kolegom, przypominając im o obowiązku czuwania nad jego honorem i honorem szkoły. Następnie odbyło się wręczenie nagród książkowych, dyplomów, wyróżnień i świadectw ukończenia szkoły. Najwyższą średnią oceń i świadectwo z wyróżnieniem otrzymał Adrian Ulman z klasy IVa technikum geodezyjnego. średnią ocen powyżej 4,0 uzyskali także: Aleksandra Czyrek, Bartłomiej Wrona, Jakub Kamień, Klaudia Litwin, Gabriela Woś, Mateusz Janusz, Damian Młynek i Karol Budziwół.

    Szczególnym akcentem uroczystości było wręczenie przez Panią Kamilę Konieczny pamiątkowych zdjęć uczniom wyjątkowo zaangażowanym w prace szkolnego koła artystycznego – Klaudii Litwin i Karolowi Curzytkowi. Natomiast uczniom aktywnie działającym w szkolnym kole Caritas, nagrody książkowe wręczyła Julia Smyrska – opiekun koła.

    Zbliżając się do końca uroczystości głos zabrał Adrian Ulman, który w imieniu absolwentów podziękował dyrekcji, wychowawcom, nauczycielom oraz wszystkim pracownikom szkoły za czteroletni trud pracy wychowawczej, dydaktycznej i opiekuńczej. Wyrazem tego podziękowania były kwiaty.

    Uroczystość zakończyły pamiątkowe zdjęcia i wspólny obiad.

Koło fotograficzne

Egzaminy zewnętrzne

Informacje o ochronie danych osobowych

Luks "ZIELONI"

Łańcut w liczbach

Instytucje wspierające młodzież ZST

Kalendarz

Styczeń 2019
N P W Ś C Pt S
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Licznik odwiedzin

Liczba odwiedzin 1006615

Goście na stronie

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

Adres Szkoły

Zespół Szkół Technicznych

ul. Armii Krajowej 51A

37-100 Łańcut tel. 17 225 2286

fax 17 225 6893

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sport w mediach

Mistrzostwa świata w wyciskaniu sztangi leżąc w Rodby-Dania 2016 - relacja na żywo

Mistrzostwa świata w wyciskaniu sztangi leżąc w Sundsvall-Szwecja 2015 - relacja na żywo

 

Szkoła w mediach