Rok 2011/2012

Pięć medali Mistrzostw Polski dla drużyny ZST w Łańcucie

Szczęśliwi, uśmiechnięci i zadowoleni z osiągniętych wyników sportowych wrócili z Warszawy uczniowie Zespołu Szkół Technicznych i zawodnicy Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,ZIELONI” Łańcut, którzy startowali w Finale Mistrzostw Polski w wyciskaniu sztangi leżąc.Mistrzostwa rozgrywano w dniach 23-25.03.2012 roku. W zawodach wystartowała rekordowa liczba 220 zawodników.

Osiągnięte wyniki:

1. Monika Sroczyk – zdobyła złoty medal w kategorii wagowej do 57 kg w grupie wiekowej do lat 23 i srebrny w kategorii seniorek. Osiągniętym wynikiem 73 kg. ustanowiła nowy Rekord   Polski w kategorii wagowej do 57 kg kobiet w grupie wiekowej juniorek do lat 20.

2. Marta Sroczyk – zdobyła srebrny medal w kategorii wagowej do 52 kg w grupie wiekowej do lat 23 i brązowy w grupie wiekowej juniorek do lat 18.
3.
Andrzej Paszko – zdobył srebrny medal w kategorii wagowej do 66 kg w grupie wiekowej do lat 18 wynikiem 117,5 kg.
4.
Jakub Szpytma – zdobył IV miejsce w kategorii wagowej do 83 kg w grupie wiekowej do lat 18 wynikiem 137,5 kg.

W klasyfikacji drużynowej zdobyte medale uplasowały nasz klub na II miejscu w Polsce.

Trenerem prowadzącym uczniów jest Adam Bielecki.