Rok 2019-2020
37-100 Łańcut, ul. Armii Krajowej 51A, tel.17 225 2286, fax.17 225 6893
e-mail: szkola@zstlancut.pl
  • Zarejestruj

Rok 2019-2020

Warsztaty medialne

   11 września br. młodzież naszej szkoły uczestniczyła w warsztatach edukacyjnych dla młodzieży pt. "Nowe widnokręgi - zrozumieć media". Warsztaty zostały zorganizowane w ramach obchodów łańcuckich Dni Kultury Chrześcijańskiej w Miejskim Domu Kultury. Prowadzili je wykładowcy z Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej z Torunia, we współpracy z TV Trwam.

Czytaj więcej...

Witaj szkoło!

   2 września to data, która otworzyła kalendarz szkolny 2019/2020 - tego dnia z pewnym żalem pożegnaliśmy odchodzące wakacje i uroczyście, pełni nadziei i oczekiwań, rozpoczęliśmy kolejny rok nauki. Uśmiechnięci i wypoczęci zebraliśmy się przed głównym budynkiem Zespołu Szkół Technicznych im. Jana Inglota. Młodzież tradycyjnie powitał dyrektor mgr inż. Marek Miezin, szczególnie ciepło zwracając się do uczniów klas pierwszych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z naszą szkołą.

Czytaj więcej...

Zakończenie roku szkolnego

     19 czerwca 2019 roku zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Na początku uroczystości dyrektor szkoły mgr inż. Marek Miezin przedstawił dane statystyczne, podsumowujące wyniki w nauce, frekwencji i zachowaniu, jakie osiągnęli uczniowie i poszczególne klasy. Uczniom, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce i frekwencji, wzorowe zachowanie oraz wyróżniającym się aktywną pracą w środowisku szkolnym wręczył nagrody książkowe.

Czytaj więcej...

Żakinada 2019

    W dniu 7 czerwca 2019 roku rozpoczęły się Dni Miasta Łańcuta. W tym roku nasze miasto obchodzi okrągłą rocznicę 670 lat. Miasto zostało założone przez króla Kazimierza Wielkiego, a lokacja miasta na prawie magdeburskim nastąpiła w roku 1349 z nadania księcia Władysława Opolczyka. Rozpoczęcie tej rocznicy zaczęło się od żakinady. Młodzież ze wszystkich szkół wzięła udział w paradzie po ulicach miasta Łańcuta.

Czytaj więcej...

Wystawa modeli lotniczych

    22 maja klasa II b TPS była gościem na wystawie pt. ,, Droga Do Gwiazd'', autorstwa Pana Rafała Ducha, która poświęcona była modelom kosmicznym oraz lotniczym. Odbyła się ona w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Łańcucie. Pan Rafał Duch ma kolekcję modeli ponad 150 (na razie) obiektów, jakie człowiek posłał w kosmos o których wie wszystko.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Łańcuta

   Dnia 21 maja 2019 r. odbyły się Mistrzostwa Łańcuta Szkół Średnich w Piłce Nożnej. Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”. Zwycięzcą turnieju została reprezentacja 1 LO w Łańcucie, nasza drużyna w składzie : Koba Damian, Guliak Stefan, Gwizdała Patryk, Nowak Patryk, Płocica Damian, Szpindor Cezary, Bembenik Mateusz, Sowa Konrad, została wicemistrzem turnieju.

Czytaj więcej...

Wycieczka SK Caritas do Przemyśla

    29 kwietnia 2019 roku odbyła się wycieczka SK Caritas do Przemyśla – jednego z najstarszych miast Podkarpacia. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od Rynku Starego Miasta, gdzie oglądaliśmy kamienice z charakterystycznymi podcieniami, skupione w trzech pierzejach. Następnie udaliśmy się na Wzgórze Zamkowe. Podchodząc ulicą Zamkową wstąpiliśmy do Wyższego Seminarium Duchownego, którego początki sięgają 1687 roku.

Czytaj więcej...

Koło fotograficzne

Egzaminy zewnętrzne

Informacje o ochronie danych osobowych

Luks "ZIELONI"

Łańcut w liczbach

Instytucje wspierające młodzież ZST

Kalendarz

Wrzesień 2019
N P W Ś C Pt S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Licznik odwiedzin

Liczba odwiedzin 1057606

Goście na stronie

Odwiedza nas 131 gości oraz 0 użytkowników.

Adres Szkoły

Zespół Szkół Technicznych

ul. Armii Krajowej 51A

37-100 Łańcut tel. 17 225 2286

fax 17 225 6893

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sport w mediach

Mistrzostwa świata w wyciskaniu sztangi leżąc w Rodby-Dania 2016 - relacja na żywo

Mistrzostwa świata w wyciskaniu sztangi leżąc w Sundsvall-Szwecja 2015 - relacja na żywo

 

Szkoła w mediach