Główna

Rekrutacja 2022

  • Technikum

    • technik pojazdów samochodowych • technik budownictwa • technik architektury krajobrazu • technik spawalnictwa • technik logistyk • technik geodeta

  • Szkoła Branżowa I stopnia

    • mechanik pojazdów samochodowych • elektromechanik pojazdów samochodowych • kierowca mechanik • monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

 

ZBIÓRKA DLA POLI
Pola kontra SMA!! Trwa wyścig z czasem o terapię genową !!!

   W Naszej szkole trwa zbiórka pieniędzy dla Poli Matuszek – dziewczynki chorej na SMA czyli rdzeniowy zanik mięśni. Jest to bardzo rzadka i ciężka choroba. Wszystkie Łańcuckie szkoły średnie zaangażowały się w tą akcję! Ruszyła sztafeta międzyszkolna mająca na celu zebranie jak największej kwoty.

  Do celu brakuje jeszcze ok. 4 700 000 zł. Do Nas z ,,pałeczkę sztafetową” dotarli członkowie Samorządu Uczniowskiego ZS nr 1 im. Janusza Korczaka w Łańcucie, my natomiast w akcję włączyliśmy ZS nr 2 im. Jana Kochanowskiego. Akcji trwa nadal i nie zakończymy jej, aż nie zbierzemy jak najwięcej pieniędzy. Wierzymy, że cała społeczność szkolna ma wielkie serce i nie przejdzie obojętnie wobec strasznej choroby, która dotknęła Dziewczynkę.

  Jeszcze raz zwracamy się do wszystkich Uczniów, Nauczycieli, Pracowników Szkoły i Rodziców z prośbą o wsparcie finansowe tak szlachetnej akcji. Więcej informacji na temat samej Poli i prowadzonej zbiórki znajdziecie na stronie internetowej 

www.siepomaga.pl/pola-matuszek

Mała Pola czeka na naszą pomoc.

Kacper Pelc – Przewodniczący SU ZST w Łańcucie wraz z opiekunem Panią Kamilą Konieczny

Egzaminy zewnętrzne

Matura

Egzamin zawodowy

Informacje o ochronie danych osobowych

Deklaracja dostępności strony internetowej

Partnerzy szkoły

Łańcut w liczbach

Kalendarz

grudzień 2022
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Goście na stronie

Odwiedza nas 249 gości oraz 0 użytkowników.

Adres Szkoły

Zespół Szkół Technicznych

ul. Armii Krajowej 51A

37-100 Łańcut tel. 17 225 2286

fax 17 225 6893

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sport w mediach

 

Szkoła w mediach