Cztery lata minęło...

    W dniu 30 kwietnia 2021 roku odbyło się uroczyste wręczenie świadectw ukończenia technikum. Dyrektor szkoły pan Marek Miezin rozpoczął spotkanie krótkim przemówieniem, w którym podkreślił wagę tego dnia. Gratulował wszystkim, którzy pokonali trudy czterech lat nauki, życząc sukcesów w życiu zawodowym, osobistym oraz w trakcie zdawania egzaminów maturalnych. Po wystąpieniu tym, przyszedł czas na gratulacje dla najlepszych - swoje świadectwa oraz pamiątkowe nagrody odbierali prymusi.

     Dyrektor Szkoły oraz wychowawcy klasy IV b – Pani Anna Plizga i Pan Wacław Magoń, mieli przyjemność wręczyć świadectwa z wyróżnieniem Tobiaszowi Podolec oraz Konradowi Kisiel. Wśród wychowanków Pani Joanny Dudek najwyższą średnia ocen uzyskała Patrycja Rumak – IV a.

     Z pewnością był to dzień szczególny, pełen wrażeń i wspomnień, niewątpliwie zapadnie on na długo w pamięci tegorocznych absolwentów. Może po latach z „łezką w oku" wspomną swoje słowa skierowane do tych, którzy zostali w szkole: troskliwych nauczycieli i wychowawców, młodszych kolegów i koleżanki. Przecież to tutaj zrodziły się wielkie odkrycia, emocje, przyjaźnie i wspaniałe uczucia. To, co do niedawna było obce i nieznane - stawało się zrozumiale, przyjazne i bliskie.