Aktualności

Mistrzostwa przedsiębiorczości - finał

    W dniach 11 i 12 czerwca odbył się on-line finał Podkarpackich Mistrzostw Przedsiębiorczości Społecznej. Po trwających przez ponad miesiąc rozgrywkach eliminacyjnych w których uczestniczyło 61 zespołów ze szkół ponadpodstawowych województwa Podkarpackiego, do finału zakwalifikowało się 8 najlepszych zespołów. Wśród finalistów znalazł się trzyosobowy zespół uczniów z naszej szkoły prowadzący wirtualną firmę pod nazwą „Unreal ewent”. W skład zespołu weszli uczniowie klasy IA TAK: Magdalena Zembroń, Tobiasz Włodyka i Mateusz Gałka, wraz z opiekunem zespołu.

   W trakcie dwudniowych zaciętych zmaganiań finałowych polegających na podejmowaniu decyzji biznesowych związanych z prowadzeniem firmy ewentowej organizującej różne imprezy np.: okolicznościowe towarzyskie, integracyjne i gospodarcze, okazało się, że zespół „Unreal ewent” uzyskał siódmy wynik na Podkarpaciu. Dla uczestników finału organizatorzy ufundowali nagrody rzeczowe, oraz dyplomy, które zostaną przesłane na adres szkoły.

G R A T U L A C J E !!!

Już dzisiaj zapraszamy chętnych do udziału w drugiej edycji konkursu, która planowana jest w przyszłym roku.
Opracował opiekun zespołu: Andrzej Kowal

Organizatorami konkursu są: Podkarpacka Ekonomia Społeczna, Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej, Revas – Branżowe Symulacje Biznesowe.
Patronat Honorowy: Marszałek Województwa Podkarpackiego – Władysław Ortyl, Podkarpacki Kurator Oświaty, Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli.
Patronat medialny: TVP 3 Rzeszów, Nowiny 24, Nowiny, Polskie Radio Rzeszów.

Egzaminy zewnętrzne

Matura

Egzamin zawodowy

Informacje o ochronie danych osobowych

Deklaracja dostępności strony internetowej

Partnerzy szkoły

Łańcut w liczbach

Kalendarz

wrzesień 2023
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Goście na stronie

Odwiedza nas 279 gości oraz 0 użytkowników.

Adres Szkoły

Zespół Szkół Technicznych

ul. Armii Krajowej 51A

37-100 Łańcut tel. 17 225 2286

fax 17 225 6893

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Sport w mediach

 

Szkoła w mediach