Aktualności

Podsumowanie praktyk Erasmus+

   14 czerwca 2022 r.  w Zespole  Szkół  Technicznych  w  Łańcucie odbyło się spotkanie będące podsumowaniem, odbywających się w Hiszpanii w ramach realizacji projektu Erasmus+, praktyk zagranicznych uczniów technikum budownictwa i technikum pojazdów samochodowych. Prezentację z pobytu dla swoich kolegów i koleżanek ze szkoły przygotowali Gabriela Teprag, Patryk Babiarz, Jakub Fuchs i Mariusz Pociask.

    Uczniowie Ci podzielili się wrażeniami z realizacji trzytygodniowych praktyk w Bilbao i Valladolid w wyznaczonych przez koordynatora projektu zakładach pracy i szkołach zawodowych. Podczas prezentacji uczniowie przedstawili przygotowania do wyjazdu, realizację praktyk w hiszpańskich zakładach, warunki jakie mieli na czas zakwaterowania oraz sposoby spędzania czasu wolnego. Zachwycali się wspomnieniami z wycieczek, dzięki którym mogli poznawać hiszpańskie krajobrazy, historię, kulturę i obyczaje. Cieszyli się, że mogli również doskonalić swoje umiejętności językowe. Uczniowie nie ukrywali dużego zadowolenia z wyjazdu, chętnie odpowiadali kolegom i koleżankom na liczne pytania.

   Swoją prezentację zakończyli nakręconym w czasie wyjazdu filmem, który potwierdził, że wyjazd nie tylko był sposobem na zdobycie dodatkowych umiejętności zawodowych, ale także dostarczył im wielu wrażeń.
Krótkiego podsumowania spotkania dokonał Pan Tomasz Dudek, który zachęcał pozostałych uczniów do wzięcia udziału w praktykach zagranicznych w nowym roku szkolnym.

  Praktyka zawodowa zrealizowana została przy współpracy z Konsorcjum szkół zawodowych z województwa podkarpackiego, którego liderem jest firma EDU-IT, w ramach programu Erasmus+ Projekt nr 2021-1-PL01-KA121-VET-000021185.

Informacje o ochronie danych osobowych

Deklaracja dostępności strony internetowej

Partnerzy szkoły

Łańcut w liczbach

Kalendarz

sierpień 2022
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Goście na stronie

Odwiedza nas 477 gości oraz 0 użytkowników.

Adres Szkoły

Zespół Szkół Technicznych

ul. Armii Krajowej 51A

37-100 Łańcut tel. 17 225 2286

fax 17 225 6893

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sport w mediach

 

Szkoła w mediach