Aktualności

11 listopada

   W dniu 10 listopada 2022 r. odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości, które obchodzone jest dla upamiętnienia 11 listopada 1918 roku, kiedy to Polska odrodziła się po 123 latach niewoli.
Uczniowie klas pierwszych zaprezentowali program artystyczny, który przybliżył zebranym trudną drogę naszej Ojczyzny do odzyskania niepodległości. W skrócie zobrazowano sytuację polityczną kraju, ukazując przy tym ducha narodu polskiego, który stale wychodził z inicjatywą walki za ojczyznę.

     Uczniowie recytowali wiersze i śpiewali pieśni patriotyczne, które pozwoliły zrozumieć rozterki i uczucia walczących o niepodległość. Akademię zakończyliśmy wspólnym odśpiewaniem hymnu. Następnie Pan Dyrektor Marek Miezin podziękował wszystkim uczniom i nauczycielom zaangażowanym w przygotowanie uroczystości.

   Apel przygotowali uczniowie klas pierwszych:

- Joanna Musur, Dominika Pich, Oliwia Skoczylas, Magdalena Szmuc, Ewa Jabłońska, Cyprian Góral – klasa 1aT
-  Michał Brzeziński, Kamil Hawro, Jakub Szydełko – klasa 1bT
-  Łukasz Brzezicki, Beniamin Surowiec, Kryspin Wałczyk – 1aBR

    Nad nagłośnieniem i sprawami technicznymi czuwał Bartłomiej Szubart z klasy 1aBR

    Oprawę muzyczną przygotował zespół „TMR BAND” w składzie: Jakub Bratkowski, Jakub Fuchs, Hubert Kuryło, Norbert Kuryło, Kacper Pelc, Kacper Porębny, Michał Wrona oraz wokalistki Maja Styś i Magdalena Bącal – klasa 1aT
Uczniów do występu przygotowały Pani Barbara Kuźniar oraz Pani Anna Wyczarska.

Egzaminy zewnętrzne

Matura

Egzamin zawodowy

Informacje o ochronie danych osobowych

Deklaracja dostępności strony internetowej

Partnerzy szkoły

Łańcut w liczbach

Kalendarz

grudzień 2022
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Goście na stronie

Odwiedza nas 422 gości oraz 0 użytkowników.

Adres Szkoły

Zespół Szkół Technicznych

ul. Armii Krajowej 51A

37-100 Łańcut tel. 17 225 2286

fax 17 225 6893

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sport w mediach

 

Szkoła w mediach