4 lutego 2026 roku odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów oraz drobnych upominków dla laureatów III edycji szkolnego konkursu „Matematyka w architekturze”, którego celem było rozwijanie kreatywności i pokazanie, że matematyka jest nieodłącznym elementem otaczającego nas świata. Na konkurs wpłynęło 7 prac plastycznych, prezentujących ciekawe i pomysłowe interpretacje tematu.
Po wnikliwej ocenie, komisja konkursowa w składzie: pani Dyrektor Anna Plizga, pani Wicedyrektor Joanna Dudek oraz panie Anna Balawender, Monika Koper i Anna Wyczarska wyłoniła następujących zwycięzców:
I miejsce – Amelia Ruszel, klasa 4a
II miejsce – Gabriela Bartman, klasa 4a
III miejsce – Dominika Pich, klasa 4a
Laureatom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i twórcze podejście do tematu. Już teraz zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu i czekamy na nowe, inspirujące prace.