Zjazdy absolwentów

55-lecie ukończenia Technikum

   W dniu 22 czerwca 2024 r. w Zespole Szkół Technicznych w Łańcucie odbył się w rocznicę 55 - lecia ukończenia Technikum Mechanizacji Rolnictwa w Łańcucie zjazd absolwentów klas V „a” i V „b” – rocznik 1969. Organizatorami zjazdu byli Panowie: klasa V „a” - Jan Sebzda, Henryk Rydzik, Kazimierz Tama, klasa V „b” – Tadeusz Kluz, Ryszard Walawender, Stanisław Nitkiewicz. Zjazd rozpoczął się o godzinie 11.00 od udziału absolwentów i gości w Mszy Świętej w intencji uczniów i nauczycieli Technikum Mechanizacji Rolnictwa w Łańcucie, w kościele pod wezwaniem Św. Michała Archanioł w Łańcucie.

Czytaj więcej...

50-lecie zdania matury

   W dniu 1 czerwca 2024 r. w Zespole Szkół Technicznych w Łańcucie odbyło się spotkanie absolwentów Technikum Mechanizacji Rolnictwa w Łańcucie w rocznicę 50 – lecia zdania matury i ukończenia szkoły. Organizatorami spotkania byli Panowie Ryszard Kluz i Jan Cwynar. W spotkaniu z pośród grona zaproszonych nauczycieli wzięli udział: mgr inż. Stefan Ruta – wieloletni dyrektor Zespołu Szkół Mechanizacji Rolnictwa w Łańcucie, mgr Stanisław Czech – wychowawca klasy oraz mgr inż. Marek Miezin obecny dyrektor Zespołu Szkół Technicznych w Łańcucie.

Czytaj więcej...

Zjazd Absolwentów - rocznik 1963

     W dniu 1 września 2023 r. w Zespole Szkół Technicznych w Łańcucie odbył się w rocznicę 40 - lecia ukończenia Technikum Mechanizacji Rolnictwa w Łańcucie kolejny zjazd absolwentów klas V „a” i V „b” – rocznik 1963. Organizatorami zjazdu byli panowie: Jacek Wąsacz, Stanisław Andrzejczyk, Mariusz Kluska, Bogdan Sikorski oraz Tomasz Czajkowski, w spotkaniu wzięło udział 40 absolwentów. Zjazd rozpoczął się o godzinie 9.00 Mszą Święto w Kościele Farnym w Łańcucie, po której uczestnicy zjazdu udali się na cmentarz komunalny w Łańcucie, gdzie zapalili znicze na grobach nauczycieli.

Czytaj więcej...

Spotkanie Absolwentów

    Dnia 30 kwietnia 2022 r. odbyło się spotkanie grupy absolwentów, którzy szkołę ukończyli 10 lat temu. Byli to uczniowie z ówczesnej klasy 4a TAK, 4b TPS w obecności wychowawcy klasy Pani Joanny Dudek oraz klasy 4c TMRiA przy udziale wychowawcy Pana Andrzeja Kowala. Gości serdecznie przywitał Dyrektor szkoły Pan Marek Miezin. Następnie wychowankowie udali się do Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego. Zmiany jakie nastąpiły w wyposażeniu warsztatów oraz ich rozwój przedstawił Dyrektor pan Andrzej Pilecki.

Czytaj więcej...

45-rocznica ukończenia TMR

    25 września 2021 roku odbył się zjazd absolwentów w czterdziestą rocznicę ukończenia Technikum Mechanizacji Rolnictwa. Już po raz piąty spotkali się koledzy z klasy Va i Vb, którzy ukończyli szkołę w 1981 roku. Wśród zaproszonych gości byli wychowawcy i nauczyciele uczący w tamtych latach: Stefan Ruta, Stanisław Bieniasz, Eugeniusz Szal, Lucyna Kielar oraz dyrektor ZST w Łańcucie Marek Miezin. Na spotkaniu z wychowawcami koledzy opowiadali co wydarzyło się w ich życiu w ostatnich latach.

Czytaj więcej...

30-lecie ukończenia Technikum

    W dniu 19 października 2019 r. w Zespole Szkół Technicznych w Łańcucie odbył się w rocznicę 30 - lecia ukończenia Technikum Mechanizacji Rolnictwa w Łańcucie i zdania egzaminu maturalnego, zjazd absolwentów klas V „a” i V „b” – rocznik 1989. Zjazd rozpoczął się o godzinie 14.00 od zwiedzenia Powiatowego Centrum Edukacji Zawodowej w Łańcucie, byłych warsztatów szkolnych Technikum Mechanizacji Rolnictwa w Łańcucie. Przewodnikiem po wydziałach warsztatowych były dyrektor centrum Pan mgr inż. Józef Skomra.

Czytaj więcej...

50-lecie ukończenia Technikum

     W dniu 21 września 2019 r. w Zespole Szkół Technicznych w Łańcucie odbył się w rocznicę 50 - lecia ukończenia Technikum Mechanizacji Rolnictwa w Łańcucie i zdania egzaminu maturalnego, zjazd absolwentów klas V „a” i V „b” – rocznik 1969. Organizatorami zjazdu byli Panowie: Jan Sebzda, Tadeusz Kluz, Henryk Rybak, Kazimierz Tama, Alfred Homa, Stanisław Nitkiewicz i Stanisław Krupa, wchodzący w skład komitetu organizacyjnego. Zjazd rozpoczął się o godzinie 9.30 od spotkania w klasach, w którym obok przybyłych absolwentów szkoły wzięli udział zaproszeni goście

Czytaj więcej...

Zjazd absolwentów - rocznik 1976

   W dniu 16 czerwca 2018 r. odbyło się spotkanie absolwentów Technikum Mechanizacji Rolnictwa w Łańcucie /rocznik 1976, klas V „a” i V „b’”/ w rocznicę 42-lecia ukończenia szkoły. W spotkaniu z pośród zaproszonych gości wzięli udział: wychowawca klasy VA – mgr inż. Stefan Ruta, wychowawca klasy VB - mgr inż. Stanisław Bieniasz, nauczyciel języka polskiego – mgr Krzysztof Szczepaniak oraz obecny dyrektor Zespołu Szkół Technicznych w Łańcucie – mgr inż. Marek Miezin.

Czytaj więcej...

20-ta rocznica ukończenia szkoły

    W dniu 14 października 2017 r. w Zespole szkół Technicznych w Łańcucie odbył się zjazd absolwentów szkoły w rocznicę w 20 rocznicę ukończenia szkoły. Organizatorem zjazdu był Pan Marek Mączka, obecnie nauczyciel WF w ZST w Łańcucie. Uroczystość rozpoczęła się w pracowni języka polskiego, o godz. 15.00. Na zjazd obok 24 absolwentów przybyli wychowawcy klas – mgr Alicja Piotrowska oraz mgr Tadeusz Bil. Rolę gospodarza pełnił obecny dyrektor szkoły mgr inż. Marek Miezin.

Czytaj więcej...

Zjazd absolwentów TMR

     17 września 2016 roku w Zespole Szkół Technicznych absolwenci TMR kl. Va iVb świętowali 35 rocznicę ukończenia szkoły. W murach swojej szkoły spotkało się 33 byłych uczniów oraz zaproszonych nauczycieli: mgr inż. S. Ruta, dr E. Szal, mgr inż. W. Nodżak, mgr A. Szpunar, mgr inż. S. Bieniasz , mgr T.Bil oraz mgr inż. M. Miezin – dyrektor ZST w Łańcucie. Spotkanie rozpoczęło się mszą św. w kościele p.w. Michała Archanioła w Łańcucie o godz.11.30.

Czytaj więcej...

50 rocznica ukończenia szkoły

    W dniu 27 sierpnia 2016 roku odbył się zjazd absolwentów Technikum Mechanizacji Rolnictwa w Łańcucie w 50 rocznicę ukończenia szkoły. Organizatorami zjazdu byli Panowie: J. Biały, J. Gdula, J. Łania, Cz. Piątek. W zjeździe wzięli udział nauczyciele z lat szkolnych absolwentów: mgr inż. Kazimiera Miezin, mgr inż. Stanisław Bieniasz, oraz mgr inż. Marek Miezin - obecny dyrektor ZST w Łańcucie.

Czytaj więcej...

Spotkanie absolwentów - rocznik 1976

   W dniu 4 czerwca 2016 r. odbyło się kolejne spotkanie absolwentów Technikum Mechanizacji Rolnictwa w Łańcucie /rocznik 1976, klas V „a” i V „b’”/ w rocznicę 40-lecia ukończenia szkoły. W spotkaniu z pośród zaproszonych gości wzięli udział; wychowawca klasy – mgr inż. Stefan Ruta, nauczyciel języka polskiego – mgr Krzysztof Szczepaniak, nauczyciel historii oraz wychowawca w internacie - dr Egeniusz Szal oraz obecny dyrektor Zespołu Szkół Technicznych w Łańcucie – mgr inż. Marek Miezin.

Czytaj więcej...

Zjazd absolwentów - rocznik 1991

    W dniu 4 czerwca 2016 r. w Zespole Szkół Technicznych w Łańcucie odbył się w rocznicę 25 - lecia ukończenia Technikum Mechanizacji Rolnictwa w Łańcucie kolejny zjazd absolwentów klas V „a” i V „b” – rocznik 1991. Organizatorami zjazdu byli Panowie: Szczepan Kozłowski, Dawid Hołub, Dariusz Kuraś, Jacek Olech, Jacek Plizga. Zjazd rozpoczął się o godzinie 15.00 w pracowni fizyki.

Czytaj więcej...

Egzaminy zewnętrzne

Matura

Egzamin zawodowy

Informacje o ochronie danych osobowych

Deklaracja dostępności strony internetowej

Partnerzy szkoły

Łańcut w liczbach

Kalendarz

lipiec 2024
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Goście na stronie

Odwiedza nas 332 gości oraz 0 użytkowników.

Adres Szkoły

Zespół Szkół Technicznych

ul. Armii Krajowej 51A

37-100 Łańcut tel. 17 225 2286

fax 17 225 6893

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sport w mediach

 

Szkoła w mediach