Rok 2009/2010

Wycieczka rowerowa SK CARITAS

      1 lipca 2010 roku odbył się I Rajd Rowerowy Szkolnego Koła Caritas. W rajdzie wzięli udział: Monika Bieńkowska, Kamila Babka, Monika Sroczyk, Magdalena Fryc, Dominika Fryc, Rafał Magoń, Andrzej Kowal, Wojciech Kowal, ks. Maciej Kandefer, Julia Smyrska. Miejscem docelowym było Grodzisko Dolne usytuowane w północno-wschodniej części  woj. Podkarpackiego. Jedną z atrakcji rajdu była kąpiel w uroczym zbiorniku wodnym „Czyste” (oczywiście w ubraniach).

Czytaj więcej...

Zakończenie roku szkolnego 2009/2010


25 czerwca 2010 roku
odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2009/2010.Dyrektor szkoły mgr inż. Marek Miezin dokonał podsumowania wyników nauczania, frekwencji i zachowania. Najlepsi uczniowie za swoje osiągnięcia, wysoką frekwencję i wzorową postawę uczniowską zostali wyróżnieni nagrodami książkowymi i listami gratulacyjnymi:

Czytaj więcej...

Zjazd Absolwentów - rocznik 1990


       W dniu 19 czerwca 2010 r. odbyło się spotkanie absolwentów rocznika 1990, po 20 - latach od ukończenia szkoły. W zjeździe na 62 absolwentów szkoły z obu klas, uczestniczyło 40 kolegów, z czego jeden z Kanady, jeden z USA, a także jeden z Niemiec.Organizatorami zjazdu absolwentów byli Panowie: Robert Kochman, Grzegorz Daszkiewicz,  Stanisław Fornal, Jacek Gdula, Robert Jędruchów, Janusz Kuźniar, Alfred Naworol, Grzegorz Berman i Wojciech Ziemba.

Czytaj więcej...

Pożegnanie uczniów klas III ZSZ

18 czerwca 2010 r. odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klasy trzeciej Zasadniczej Szkoły Zawodowej. W uroczystości wzięli udział absolwenci, dyrekcja szkoły, wychowawca klasy – mgr Marek Mączka, grono pedagogiczne i przedstawiciel rady rodziców. Dyrektor szkoły mgr inż. Marek Miezin gratulował wszystkim absolwentom ukończenia szkoły i życzył dalszych sukcesów w dorosłym życiu.

Czytaj więcej...

Wycieczka w Pieniny


      W dniu 9 czerwca 2010 roku, grupa 34 uczniów, którzy uzyskali wysokie wyniki w nauce oraz w całym roku szkolnym szczególnie angażowali się z życie szkoły była na wycieczce w Pieninach.  Uczniowie trasę zwiedzania rozpoczęli od Muzeum Pienińskiego im. Józefa Szalaya w Szczawnicy. Znajduje się ono w zabytkowej XIX-wiecznej willi "Pałac". Jest placówką regionalną o charakterze etnograficzno-historycznym.

Czytaj więcej...

Sukces naszej koleżanki!!!

 

     W dniu 5 czerwca 2010 roku w Kielcach został rozegrany Puchar Polski Seniorów w wyciskaniu sztangi leżąc. Ogromny sukces w zawodach odniosła Monika Sroczyk uczennica II klasy Technikum Architektury Krajobrazu, która w klasyfikacji końcowej zdobyła brązowy medal.

 Startując w kategorii wagowej do 56 kg  w grupie wiekowej seniorek zawodniczka Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,ZIELONI ŁAŃCUT”

Czytaj więcej...

Dzień Dziecka

    W dniu 1 czerwca 2010 roku, odbył się uroczysty apel z okazji święta najmłodszych – Dnia Dziecka.  Na scenie wystąpiło sześć utalentowanych aktorek i siedmiu utalentowanych aktorów. Przedstawienie zatytułowane "Trzynastu wspaniałych!” było powrotem do scen z beztroskiego dzieciństwa, gdy królowała butelka z mlekiem, kaszka owocowa, klocki rozsypane po pokoju i nieodparta chęć zdobywania nowych doświadczeń.

Czytaj więcej...

Informacje o ochronie danych osobowych

Deklaracja dostępności strony internetowej

Partnerzy szkoły

Łańcut w liczbach

Kalendarz

sierpień 2022
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Goście na stronie

Odwiedza nas 429 gości oraz 0 użytkowników.

Adres Szkoły

Zespół Szkół Technicznych

ul. Armii Krajowej 51A

37-100 Łańcut tel. 17 225 2286

fax 17 225 6893

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sport w mediach

 

Szkoła w mediach