Rok 2008/2009

19 czerwca 2009 r.

  Odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2008/2009. Dyrektor szkoły mgr inż. Marek Miezin przedstawił analizę wyników nauczania i zachowania, najlepszym uczniom wręczył nagrody książkowe. Wszystkim życzył udanych, pełnych wrażeń wakacji. zdjęcia w galerii...

14 czerwca 2009 r.

Na boiskach Zespołu Szkół Technicznych w Łańcucie odbył się VIII Rodzinny Piknik Integracyjny Osób Niepełnosprawnych Powiatu Łańcuckiego. Honorowy Patronat nad uroczystością objęli Kazimierz Gołojuch – Poseł na Sejm RP oraz Stanisław Gwizdak –Burmistrz Miasta Łańcuta

Czytaj więcej...

6 czerwca 2009 r.

 Uczeń klasy IV Tomasz Szlęk brał udział w eliminacjach centralnych XXXIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku mechanizacja rolnictwa, przeprowadzonych w Zespole Szkół RCKU w Trzciance i uzyskał tytuł finalisty. 

30 maja 2009 r.

   Odbyło się spotkanie absolwentów Technikum Mechanizacji Rolnictwa w Łańcucie z okazji 36 rocznicy ukończenia szkoły. Organizatorami spotkania byli Pan Marek Jędrejasz oraz Ryszard Kluz.

Czytaj więcej...

28 maja 2009 r.

  Odbyła się wycieczka SK Caritas do Przemyśla - najstarszego miasta Podkarpacia. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od Rynku Starego Miasta, gdzie oglądaliśmy kamienice z charakterystycznymi podcieniami, skupione w trzech pierzejach,

Czytaj więcej...

23 maja 2009 r.

Odbyły się uroczystości Dnia Samorządu Terytorialnego - Rzeszów 2009. Nagrodę Podkarpackiego Stowarzyszenia Samorządów Terytorialnych dla najzdolniejszej młodzieży województwa podkarpackiego otrzymała Monika Sroczyk za wybitne osiągnięcia sportowe

Czytaj więcej...

6 maja 2009 r

Klasa IIa technikum wybrała się na wycieczkę do Lublina oraz Kozłówki. W Kozłówce uczniowie zwiedzili Muzeum Zamoyskich, a tam:  Galerię Sztuki Surrealizmu, wnętrza pałacowe, powozownię, kaplicę i ogrody wokół zamku.

Czytaj więcej...

1-3 maja 2009 r.

 W Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w miejscowości Cetniewo odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów
i Juniorek w wyciskaniu sztangi leżąc. Były to zarazem eliminacje Kadry Polski Juniorów do Mistrzostw Świata. W zawodach startowało 130 zawodników i zawodniczek z 36 klubów.

Czytaj więcej...

28-29 kwietnia 2009 r.

W Miejskim Domu Kultury w Łańcucie odbyły się IV Powiatowe Targi Edukacyjne. Głównym celem targów było przekazanie uczniom trzecich klas gimnazjum, informacji na temat przewidywanych kierunków kształcenia w szkołach pondagimnazjalnych powiatu łańcuckiego, w roku szkolnym 2009/2010

Czytaj więcej...

26 kwietnia 2009 r.

Z inicjatywy Szkolnego Koła Caritas przy ZST w Łańcucie oraz Miejskiego Domu Kultury odbył się koncert charytatywny „Wielkie serce nam daj” na rzecz młodzieży z rodzin wielodzietnych

Czytaj więcej...

24 kwietnia 2009 r.

Odbyło się  wręczenie świadectw ukończenia szkoły uczniom klas czwartych technikum. Wychowawcą klasy IVa był mgr Wacław Magoń, wychowawcą IVb mgr Wiesława Bielec. Najlepsi uczniowie otrzymali nagrody książkowe

Czytaj więcej...

24 kwietnia 2009 r.

W Zespole Szkół Rolniczych w Kijanach (woj. lubelskie) odbyły się eliminacje okręgowe Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Szlęk Tomasz zajął pierwsze miejsce i zakwalifikował się tym samym  jako laureat pierwszego miejsca  do etapu centralnego ( ogólnopolskiego )

Czytaj więcej...

27-29 marca 2009 r.

 Odbyły się mistrzostwa Polski w wyciskaniu sztangi leżąc w Miętnem koło Warszawy. Uczennica naszej szkoły Monika Sroczyk zajęła V miejsce w kategorii wagowej 56 kg uzyskując wynik 50 kg. Trenerem tej dyscypliny sportu jest dr Adam Bielecki, nauczyciel wychowania fizycznego w naszej szkole.

Czytaj więcej...

Egzaminy zewnętrzne

Matura

Egzamin zawodowy

Informacje o ochronie danych osobowych

Deklaracja dostępności strony internetowej

Partnerzy szkoły

Łańcut w liczbach

Kalendarz

maj 2024
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Goście na stronie

Odwiedza nas 838 gości oraz 0 użytkowników.

Adres Szkoły

Zespół Szkół Technicznych

ul. Armii Krajowej 51A

37-100 Łańcut tel. 17 225 2286

fax 17 225 6893

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sport w mediach

 

Szkoła w mediach