Aktualności

Wyjazd integracyjny

   W dniu 12 października klasa IIB TPS wraz z wychowawcą i opiekunami wyjechała na wycieczkę integracyjną do Markowej. Wycieczka rozpoczęła się od zwiedzania wraz z przewodnikiem Muzeum Ulmów, a następnie skansenu. Na zakończenie wycieczki wszyscy uczestnicy spotkali się na ognisku, gdzie mogli zaspokoić głód pieczoną na ognisku kiełbasą. Po posiłku i krótkiej integracji uczniowie wraz z opiekunami wrócili do Łańcuta.

Czytaj więcej...

Nagrody Dnia Edukacji

    Z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej w uznaniu wybitnych osiągnięć dydaktyczno - wychowawczych oraz za podejmowanie twórczych inicjatyw służących całej społeczności lokalnej, Nagrodę Podkarpackiego Kuratora Oświaty otrzymał dyrektor szkoły mgr inż. Marek Miezin, natomiast Nagrodę Starosty Łańcuckiego przyznano Panu Tomaszowi Dudkowi.

Czytaj więcej...

Dzień Nauczyciela

  13 października z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie szkoły wraz z SU przygotowali huczną niespodziankę dla Grona Pedagogicznego. Serdeczne życzenia i drobne upominki powędrowały do Naszych Nauczycieli! Radości i uśmiechom nie było końca, zresztą sami zobaczcie, oto krótka fotorelacja...

Czytaj więcej...

Wybory samorządu uczniowskiego

13 października przedstawiciele społeczności szkolnej oraz SU z ubiegłego roku szkolnego pod kierunkiem pani Kamili Konieczny przeprowadzili wybory, w wyniku których wyłoniono nowy skład.
Wyborom towarzyszyły duże emocje, gdyż osób chętnych do pracy było bardzo dużo.

Czytaj więcej...

Jesteśmy na budowach...

    To niewątpliwie nowe doświadczenie dla grupy uczniów klas 3C i 3A Technik Budownictwa. Wyjazd 30 września, z przed budynku szkoły, na budowy prowadzone przez Developres&Rywal w Rzeszowie. Dwa duże kompleksy w budowie: Bella Dolina przy ul. Lubelskiej oraz Nova Graniczna, przy ul. Granicznej, realizowane głównie w technologii monolitycznej, ale także z wykorzystaniem technologii tradycyjnej, czyli murarskiej. Organizacja placów budów oraz robót przy tak zaawansowanych budowach, to bardzo duże wyzwanie.

Czytaj więcej...

45-rocznica ukończenia TMR

    25 września 2021 roku odbył się zjazd absolwentów w czterdziestą rocznicę ukończenia Technikum Mechanizacji Rolnictwa. Już po raz piąty spotkali się koledzy z klasy Va i Vb, którzy ukończyli szkołę w 1981 roku. Wśród zaproszonych gości byli wychowawcy i nauczyciele uczący w tamtych latach: Stefan Ruta, Stanisław Bieniasz, Eugeniusz Szal, Lucyna Kielar oraz dyrektor ZST w Łańcucie Marek Miezin. Na spotkaniu z wychowawcami koledzy opowiadali co wydarzyło się w ich życiu w ostatnich latach.

Czytaj więcej...

Zwiedzamy laboratorium

    W dniu 15.09.2021r. uczniowie klas III w zawodzie Technik Budownictwa, zwiedzili Laboratorium Badań Konstrukcji na Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury Politechniki Rzeszowskiej. W Wydziałowym Laboratorium Badań Konstrukcji uczniowie zobaczyli w jaki sposób wykonuje się badania elementów konstrukcji budowlanych, obiektów mostowych, badania zmęczeniowe elementów kompozytowych, badania akustyczne w terenie i w warunkach laboratoryjnych.

Czytaj więcej...

Informacje o ochronie danych osobowych

Deklaracja dostępności strony internetowej

Łańcut w liczbach

Partnerzy szkoły

Kalendarz

październik 2021
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Goście na stronie

Odwiedza nas 643 gości oraz 0 użytkowników.

Adres Szkoły

Zespół Szkół Technicznych

ul. Armii Krajowej 51A

37-100 Łańcut tel. 17 225 2286

fax 17 225 6893

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sport w mediach

 

Szkoła w mediach