Rok 2011/2012

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2011/2012

    29 czerwca 2012 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2011/2012. Dyrektor szkoły mgr inż. Marek Miezin dokonał podsumowania wyników nauczania, frekwencji i zachowania. Najlepsi uczniowie za osiągnięcia w nauce, wysoką frekwencję i wzorową postawę uczniowską zostali wyróżnieni nagrodami książkowymi i dyplomami.

Czytaj więcej...

Ognisko w Albigowej - podsumowanie projektu z przedsiębiorczości.

    

    W dniu 27 czerwca 2012 roku odbyło się szkolne podsumowanie projektu „Krok w Przedsiębiorczość”. Miało ono formę ogniska zorganizowanego na terenie leśniczówki w Albigowej, gdzie mieszka jedna z uczestniczek zespołu uczniów uczestniczących w projekcie. W podsumowaniu uczestniczyli również: opiekun grupy : Andrzej Kowal, oraz wychowawca klasy Julia Smyrska.

Czytaj więcej...

Wycieczka w Bieszczady

  W dniach 20-21 czerwca 2012 roku odbyła się wycieczka Szkolnego Koła „Caritas” w Bieszczady. Zgodnie z programem 1-go dnia zwiedzaliśmy Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku, gdzie zobaczyliśmy m.in. cenne zabytki architektury pogórzańskiej, łemkowskiej i bojkowskiej. Następnie udaliśmy się do Wołosatego, które jest najdalej wysuniętą na południe zamieszkaną miejscowością Polski.

Czytaj więcej...

Podsumowanie projektu „Krok w przedsiębiorczość”

Dobiegł do końca projekt edukacyjny „Krok w przedsiębiorczość”, który rozpoczął się we wrześniu i polegał na stworzeniu i prowadzeniu wirtualnej firmy na specjalnej platformie edukacyjnej. Firma zajmowała się organizacją różnorakich imprez i prowadziła ją grupa uczniów z klasy IIC w składzie:

Czytaj więcej...

Zakończenie nauki uczniów klasy 3 ZSZ

     15 czerwca 2012 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w klasie trzeciej Zasadniczej Szkoły Zawodowej. W uroczystości wzięli udział absolwenci, grono pedagogiczne i przewodniczący Rady Rodziców - Pan Stanisław Małecki. Dyrektor szkoły mgr inż. Marek Miezin gratulował absolwentom ukończenia szkoły, życzył powodzenia na egzaminie zawodowym. Podkreślał, że jego pomyślne zdanie, otwiera dla każdego z nich nowe możliwości.

Czytaj więcej...

Wycieczka do Warszawy

      Dnia 6 czerwca 2012 roku odbyła się wycieczka szkolna nagradzająca trud uczniów, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce, a także w szczególny sposób angażowali się w organizację życia szkoły. Nad ranem wyruszyliśmy z Łańcuta w podróż do Warszawy. Po kilkugodzinnej jeździe autobusem przybyliśmy do stolicy. Pierwszym punktem naszej wycieczki było zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego.

Czytaj więcej...

Światowy Dzień bez Tytoniu i Dzień Dziecka

     1 czerwca 2012 roku w naszej szkole odbył się apel z okazji Światowego Dnia bez Tytoniu oraz Dnia Dziecka. 31 maja przypada Światowy Dzień bez Tytoniu, tematem tegorocznych obchodów były „działania marketingowe przemysłu tytoniowego”. W 2012 r. głównym założeniem Światowego Dnia bez Tytoniu było uwrażliwienie młodych ludzi, w szczególności młodych kobiet, na działania marketingowe przemysłu tytoniowego

Czytaj więcej...

Czwarta edycja programu stypendialnego

    Uczniowie naszej szkoły składali wnioski do czwartej edycji programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych z terenu województwa podkarpackiego Projekt finansowany jest z Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013 (Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach

Czytaj więcej...

Wycieczka do Zakopanego

    W dniach 28-30 maja 2012 roku odbyła się wycieczka do Zakopanego, w której uczestniczyli uczniowie klas II i III technikum geodezyjnego. Podróż rozpoczęła się od obejrzenia słynnej zapory w Niedzicy na rzece Dunajec oraz zwiedzania pobliskiego zamku. Po przybyciu do Zakopanego wyruszyliśmy kolejką naziemną na Gubałówkę, skąd po obejrzeniu malowniczych widoków, pieszo udaliśmy się na Butorowy Wierch.

Czytaj więcej...

XI Rodzinny Piknik Integracyjny

        27 maja 2012 roku na terenie boisk Zespołu Szkół Technicznych w Łańcucie odbył się zorganizowany przez Powiatowe Koło Związku Niewidomych w Łańcucie XI Rodzinny Piknik Integracyjny. Współorganizatorami imprezy byli: Starosta Łańcucki Adam Krzysztoń,  Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie oraz Powiatowa Społeczna Rada do Spraw Osób Niepełnosprawnych.

Czytaj więcej...

V Spartakiada Osób Niepełnosprawnych

     19 maja 2012 r. członkowie szkolnego koła "CARITAS" zaangażowani byli w akcji charytatywnej podczas V Spartakiady Osób z Niepełnosprawnością Powiatu Łańcuckiego, która odbyła się w Hali MOSiR w Łańcucie.  Pomoc polegała na wydawaniu wody mineralnej uczestnikom imprezy oraz sędziowaniu w następujących konkurencjach:

  - rzut piłką do kosza

  - przeciąganie liny

Czytaj więcej...

Targi Edukacyjne 2012

   W dniach 10 i 11 maja 2012 roku odbyły się VII Powiatowe Targi Edukacyjne.  W Miejskim Domu Kultury w Łańcucie uczniowie klas trzecich gimnazjum, stojący u progu wyboru nowej szkoły, mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną szkół i placówek z powiatu łańcuckiego.
    Gimnazjaliści oglądali przygotowane przez starszych kolegów prezentacje, filmy i występy promujące szkoły.

Czytaj więcej...

Ćwiczenia geodezyjne

   Maj, to szczególnie oczekiwany miesiąc wśród uczniów klas I, II i III technikum w zawodzie technik geodeta. W tym miesiącu organizowane są corocznie 4-tygodniowe ćwiczenia geodezyjne, których głównym celem jest wykonanie zadań praktycznych na podstawie wiedzy teoretycznej poznanej w trakcie roku szkolnego.

Czytaj więcej...

Egzaminy zewnętrzne

Matura

Egzamin zawodowy

Informacje o ochronie danych osobowych

Deklaracja dostępności strony internetowej

Partnerzy szkoły

Łańcut w liczbach

Kalendarz

czerwiec 2024
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Goście na stronie

Odwiedza nas 585 gości oraz 0 użytkowników.

Adres Szkoły

Zespół Szkół Technicznych

ul. Armii Krajowej 51A

37-100 Łańcut tel. 17 225 2286

fax 17 225 6893

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sport w mediach

 

Szkoła w mediach