Rok 2012/2013

Zakończenie roku szkolnego 2012/2013

    28 czerwca 2013 roku w Zespole szkół Technicznych w Łańcucie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012/2013. Pan dyrektor mgr inż. Marek Miezin przedstawił podsumowanie wyników w nauce, frekwencji i zachowaniu. Uczniom, którzy odnosili sukcesy w zawodach, konkursach gratulował osiągnięć, a aktywnie pracującym w szkole i środowisku dziękował za wysiłek i zaangażowanie.

Czytaj więcej...

Ogólnopolski Zjazd Gnieźnieński Szkolnych Kół Caritas

   W dniach od 14 do 16 czerwca czteroosobowa grupa wolontariuszy naszego SKC uczestniczyła w Ogólnopolskim Zjeździe Gnieźnieńskim Szkolnych Kół Caritas. Spotkanie odbyło się pod hasłem: „Wierzę i uczę się kochać”. Wyjazd rozpoczęliśmy w piątek wieczorem. Przez ponad 10 godzin drogi pomimo późnych godzin poznawaliśmy nowych koleżanki i kolegów, pochodzących między innymi z okolic Birczy, Krosna i Ustrzyk Dolnych, działających w SKC.

Czytaj więcej...

Zakończenie roku w klasie III ZSZ

    14 czerwca 2013 roku w ZST w Łańcucie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w klasie trzeciejZasadniczej Szkoły Zawodowej. W uroczystości wzięli udział absolwenci, dyrekcja szkoły, wychowawca klasy – mgr Marek Mączka i grono pedagogiczne. Dyrektor szkoły mgr inż. Marek Miezin gratulował absolwentom ukończenia szkoły i życzył powodzenia na egzaminie zawodowym. Zachęcał ich do kontynuowania nauki lub jak najszybszego rozpoczęcia pracy. 

Czytaj więcej...

Wycieczka do Zamościa

    13 czerwca 2013 r. uczniowie ZST w Łańcucie w nagrodę za najlepsze wyniki w nauce, bardzo dobrą frekwencję, zachowanie i aktywną  pracę w szkole wyjechali na wycieczkę do Zamościa i Zwierzyńca. Pogoda była piękna. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od zamojskiej starówki. Przewodnik Pan Zbigniew Maciejewski zapoznał nas z historią miasta i jego założeniami - "miasta idealnego" opartego na wzorach włoskiej urbanistyki renesansowej.

Czytaj więcej...

Rodzinny Piknik Integracyjny

  9 czerwca 2013 r. na boiskach Zespołu Szkół Technicznych w Łańcucie odbył się XII Rodzinny Piknik Integracyjny Osób Niepełnosprawnych. Zgromadził on, jak co roku, wielu uczestników. Nasi uczniowie z dużym zaangażowaniem pomagali organizatorom imprezy. Pracowali jako służba porządkowa dbająca o odpowiednie parkowanie samochodów, służyli pomocą osobom niepełnosprawnym, dbali, aby żadnemu  z uczestników nie zabrakło wody do picia.

Czytaj więcej...

Cztery Puchary Polski dla sztangistów z Łańcuta

   8 czerwca w Tarnobrzegu został rozegrany Puchar Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Zawody rozegrano w   Hali Widowiskowo Sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji „Wisła”. Sportowcy z Łańcuta   po raz kolejny udowodnili, że  w Polsce nie mają sobie równych. Zawodnicy Klubu Sportowego LUKS ,,Zieloni” wywalczyli w turnieju cztery Puchary Polski.

Czytaj więcej...

Wycieczka SK "CARITAS" w Beskidy

       Wspólne wycieczki są okazją nie tylko do poznania ciekawych miejsc, ale również do  integrowania się grupy. W tym roku Szkolne Koło Caritas wybrało się w Beskidy. 4 czerwca nawiedziliśmy Sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej, wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Nie przestraszyła nas  deszczowa aura, więc zwiedziliśmy najpierw kompleks klasztorny z kaplicą cudownego obrazu Matki Bożej, a następnie podążyliśmy do najwyżej położnej na "dróżkach" kaplicy.

Czytaj więcej...

Informacje o ochronie danych osobowych

Deklaracja dostępności strony internetowej

Partnerzy szkoły

Łańcut w liczbach

Kalendarz

sierpień 2022
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Goście na stronie

Odwiedza nas 188 gości oraz 0 użytkowników.

Adres Szkoły

Zespół Szkół Technicznych

ul. Armii Krajowej 51A

37-100 Łańcut tel. 17 225 2286

fax 17 225 6893

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sport w mediach

 

Szkoła w mediach