Rok 2010/2011

Obóz naukowy w Poroninie

    W dniach 14-20 sierpnia 2011 roku dziesięciu uczniów z klasy 3b uczestniczyło w obozie naukowym w Poroninie w ramach projektu Szkoła Kluczowych Kompetencji z przedmiotu matematyka. Od poniedziałku do piątku odbywały się zajęcia z matematyki, na których nauka łączona była z rozrywką. W wolnym czasie odbywały się rozgrywki w bilarda, tenisa stołowego, piłkę siatkową i koszykową. W końcowej klasyfikacji rywalizacji  sportowej zajęliśmy drugie miejsce /na 8 szkół/.

Czytaj więcej...

VII Sesja Rady Powiatu Łańcuckiego

      W dniu 24 czerwca 2011 r. odbyła się VII Sesja Rady Powiatu Łańcuckiego. Miała ona szczególne znaczenie dla społeczności szkolnej Zespołu Szkół Technicznych w Łańcucie ponieważ w porządku obrad znalazły się dwa punkty bezpośrednio dotyczące naszej szkoły. W punkcie 4 porządku obrad została podjęta uchwała w sprawie nadania imienia Technikum nr 3, wchodzącego w skład Zespołu Szkół Technicznych w Łańcucie.

Czytaj więcej...

Zakończenie roku szkolnego 2010/2011

    W dniu 22 czerwca br. odbył się uroczysty apel, podczas którego podsumowane zostały wyniki całorocznej pracy uczniów. Pan Dyrektor mgr inż. Marek Miezin przedstawił podsumowanie wyników w nauce, frekwencji oraz osiągnięcia w działalności pozaszkolnej uczniów. Najwyższe wyniki w nauce uzyskała uczennica klasy I c – technik geodeta Bar Patrycja uzyskując średnią - 5,19;

Czytaj więcej...

I miejsce w Konkursie Jednego Wiersza

  W dniu 16 czerwca 2011 roku, w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Łańcucie odbyło się wręczenie nagród w Konkursie Jednego Wiersza (III Edycja) pt. "Nasz Łańcut wierszem opisany".

I miejsce w konkursie zajęła Magdalena Rachwał, uczennica klasy III a TAK.

Po rozdaniu nagród i dyplomów warsztat poprowadził dr Jan Wolski pracownik dydaktyczny Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Czytaj więcej...

Wycieczka do Sandomierza

   W dniu 14 czerwca 2011 roku odbyła się wycieczka szkolna nagradzająca trud uczniów, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce, a także w szczególny sposób angażowali się w organizację życia szkoły. Plan wycieczki był bardzo rozbudowany - zwiedziliśmy Sandomierz, Ujazd i Kurozwęki. Spacer po Sandomierskiej Starówce rozpoczęliśmy przejściem przez Bramę Opatowską i zwiedzaniem Rynku.

Czytaj więcej...

Zakończenie nauki klasy III ZSZ

    10 czerwca 2011 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w klasie trzeciej Zasadniczej Szkoły Zawodowej. W uroczystości wzięli udział absolwenci, grono pedagogiczne i przewodniczący Rady Rodziców - Pan Stanisław Małecki. Dyrektor szkoły mgr inż. Marek Miezin gratulował absolwentom ukończenia szkoły i życzył powodzenia na egzaminie zawodowym. Podkreślał, że jego pomyślne zdanie, otwiera dla każdego z nich nowe możliwości.

Czytaj więcej...

X Rodzinny Piknik Integracyjny


    5 czerwca 2011 roku, na terenie boisk szkolnych odbył się X Rodzinny Piknik Integracyjny. Młodzież szkolnego koła Caritas, nie tylko włączyła się w organizację imprezy, ale także przygotowała stoisko, na którym można było zobaczyć zdjęcia dokumentujące ich całoroczną pracę w kole. Na scenie wystąpili starsi i młodsi utalentowani aktorzy, recytatorzy i tancerze.

Czytaj więcej...

Wycieczka Szkolnego Koła „Caritas"

   W dniach 6 i 7 czerwca odbyła się wycieczka Szkolnego Koła „Caritas”. Pierwszym punktem wycieczki było nawiedzenie Sanktuarium w Tuchowie  oraz zwiedzanie wystawy Muzeum Etnograficznego w Klasztorze oo. Redemptorystów. Podczas spaceru po rezerwacie przyrody nieożywionej „Skamieniałe Miasto” k. Ciężkowic uczestniczyliśmy we Mszy Św. odprawianej w intencji solenizantki Moniki Bieńkowskiej.

Czytaj więcej...

Dzień Dziecka

1 czerwca 2011 roku uczniowie naszej szkoły świętowali Dzień Dziecka. Nie zabrakło klaunów, baloników, słodkości i niespodzianek. Każdy miał szansę wylosować wafelka,  z mniej lub bardziej szczęśliwym losem. Wszyscy  uczniowie otrzymali najserdeczniejsze życzenia od Grona Pedagogicznego i Samorządu Uczniowskiego. Ci, którym się poszczęściło otrzymali maskotki, długopisy, zakreślacze, temperówki z gumkami a także mieli niepowtarzalną szansę zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z klaunami.

Czytaj więcej...

Zajęcia na Politechnice Rzeszowskiej

 
   W maju odbyły się trzy zjazdy uczniów należących do projektu „Studium Kompetentnych Liderów” na Politechnice Rzeszowskiej, na których mogli się poczuć jak prawdziwi studenci. Zjazdy odbywały się w dniach 14-15, 21-22,  28-29 maja 2011 roku. Zajęcia odbywały się z trzech przedmiotów - matematyki,  j. angielskiego oraz informatyki.

Czytaj więcej...

Monika Sroczyk złotą medalistką Pucharu Polski!

   

   W dniach 20-22 maja 2011 roku w atrakcyjnym kompleksie hotelowym Centrum  Akademickiego Związku Sportowego Wilkasy  koło Giżycka położonym nad jeziorem Niegocin zostały rozegrane ,,XI Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów do lat 20 oraz Puchar Polski Seniorów i Weteranów  w wyciskaniu sztangi leżąc (Eliminacje do Finałów Mistrzostw Świata, które w tym roku odbędą się w Sölden w Austrii). 

Czytaj więcej...

Wojewódzki Konkurs Literacki „Książka, do której powracam”

    25 maja 2011 roku w czytelni Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Rzeszowie wręczono nagrody laureatom II Edycji Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „Książka, do której powracam”.  Zaproszenie na uroczystość otrzymały reprezentantki naszej szkoły: Magdalena Rachwał (3aTAK), która zajęła III miejsce i recenzentka jej pracy konkursowej - pani mgr Barbara Kuźniar.

Czytaj więcej...

Wycieczka klasowa 1c TG

    W dniu 18 maja 2011 roku, młodzież z klasy pierwszej kierunku technik geodeta wybrała się na wycieczkę, której celem była integracja społeczności klasowej, a także zwiedzenie ciekawych rekreacyjnie miejsc i historycznych zabytków. Wycieczkę rozpoczęliśmy od spaceru po rezerwacie przyrody nieożywionej – Prządki, gdzie podziwialiśmy skały gruboziarnistego piaskowca, który pod wpływem erozji stworzył swoje oryginalne kształty.

Czytaj więcej...

Egzaminy zewnętrzne

Matura

Egzamin zawodowy

Informacje o ochronie danych osobowych

Deklaracja dostępności strony internetowej

Partnerzy szkoły

Łańcut w liczbach

Kalendarz

lipiec 2024
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Goście na stronie

Odwiedza nas 294 gości oraz 0 użytkowników.

Adres Szkoły

Zespół Szkół Technicznych

ul. Armii Krajowej 51A

37-100 Łańcut tel. 17 225 2286

fax 17 225 6893

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sport w mediach

 

Szkoła w mediach