Rok 2007/2008

20 czerwca 2008 r.

 Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2007/2008. Dyrektor szkoły mgr inż. Marek Miezin przedstawił analizę wyników nauczania i wychowania; najlepsi uczniowie zostali wyróżnieni nagrodami książkowymi i listami gratulacyjnymi. Dyrektor życzył wszystkim udanych wakacji, miłego wypoczynku wśród najbliższych. W trakcie uroczystości występował zespół muzyczny działający przy naszej szkole - zdjęcia w galerii...

4 czerwca 2008 r.

 Odbyła się wycieczka uczniów naszej szkoły w Bieszczady. Wycieczka ta była nagrodą za dobre wyniki w nauce lub za zaangażowanie w życie szkoły. Podczas wycieczki zwiedziliśmy skansen w Sanoku i Rezerwat "Sine Wiry" - więcej w galerii...

19 maja 2008 r.

  Odbyła się wycieczka uczniów klasy 2a Technikum kształcącego w zawodzie technik architektury krajobrazu do Krakowa. Zwiedzaliśmy Ogród Botaniczny, odtworzony ogród renesansowy na Wzgórzu Wawelskim oraz zabytki architektoniczne Krakowa. więcej w galerii...

18 maja 2008 r.

  Niedziela / na boiskach sportowych ZST
w Łańcucie odbył się Pokaz Tradycji Kulturalnych i Kulinarnych Łańcut – Stryj – Jaszapati. Organizatorem spotkania było Starostwo Powiatowe w Łańcucie. W trakcie uroczystości odbyły się występy zespołów artystycznych z Ukrainy, Węgier i Powiatu Łańcuckiego

Czytaj więcej...

6 maja 2008 r.

  W Powiatowym Centrum Kształcenia Praktycznego
i Edukacji Zawodowej im. Felicjana Dzierżanowskiego w Łańcucie odbył się konkurs „ Najlepszy w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych”.  W konkursie wzięli udział uczniowie
klasy III ZSZ  w Zespole Szkół Technicznych w Łańcucie.

Czytaj więcej...

25 kwietnia 2008 r.

  Odbyło się  wręczenie świadectw ukończenia szkoły uczniom klas czwartych technikum. Uroczystość uświetniło gromkie "sto lat..." z okazji imienin dyrektora szkoły mgr inż. Marka Miezina

Czytaj więcej...

1–2 kwietnia 2008 r.

  W Miejskim Domu Kultury w Łańcucie odbyły się III Powiatowe Targi Edukacyjne. Uczniowie naszej szkoły
z dużym oddaniem zaangażowali się w promowanie szkoły
i przekazywanie informacji na temat przewidywanych kierunków kształcenia w roku szkolny 2008/2009

Czytaj więcej...

30 marca 2008 r.

  W MDK w Łańcucie odbył się II koncert pt. "Wielkie Serce Nam Daj" zorganizowany przez Szkolne Koło "Caritas" przy Zespole Szkół Technicznych w Łańcucie. Podobnie jak w roku ubiegłym środki uzyskane z wolnych datków (wstęp), loterii
fantowych i aukcji, przeznaczone zostaną na wsparcie dla uczniów z rodzin wielodzietnych

Czytaj więcej...

27 marca 2008 r.

  27 marca 2008 r. -  ZAPRASZAMY NA KONCERT CHARYTATYWNY   "WIELKIE SERCE NAM DAJ" - II ŁAŃCUCKA CARITASIADA
NA RZECZ MŁODZIEŻY Z RODZIN WIELODZIETNYCH.
Koncert odbędzie się 30 marca w Miejskim Domu Kultury
w Łańcucie o godz. 16.00.

26 luty 2008 r.

 W kinie Helios w Rzeszowie odbyło się spotkanie szkolnych koordynatorów ds. bezpieczeństwa w szkole zorganizowane przez Kuratorium Oświaty – w Rzeszowie. Spotkanie rozpoczęło się od wystąpienia Podkarpackiego Kuratora Oświaty

Czytaj więcej...

15 luty 2008 r.

  W kolejnym numerze gazetki AGAPE zamieszczone są artykuły dotyczące Krzyża, balu studniówkowego, bulimi, eutanazji, autorytetów i idoli oraz przepisy na pyszne sałatki.

Czytaj więcej...

7 luty 2008 r.

  W starej Hali Sportowej w Łańcucie przeprowadzono rozgrywki piłki siatkowej chłopców o puchar dyrektora szkoły. To już drugi taki turniej, którego tym razem gospodarzem był dyrektor ZST w Łańcucie.

Czytaj więcej...

1 luty 2008 r.

  Odbyło się spotkanie wychowawców z oddziałowymi radami rodziców i przedstawicielem Powiatowej Komendy Policji w Łańcucie. Dyrektor szkoły Marek Miezin  przedstawił efekty pracy dydaktyczno- wychowawczej w szkole po I semestrze

Czytaj więcej...

Egzaminy zewnętrzne

Matura

Egzamin zawodowy

Informacje o ochronie danych osobowych

Deklaracja dostępności strony internetowej

Partnerzy szkoły

Łańcut w liczbach

Kalendarz

lipiec 2024
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Goście na stronie

Odwiedza nas 331 gości oraz 0 użytkowników.

Adres Szkoły

Zespół Szkół Technicznych

ul. Armii Krajowej 51A

37-100 Łańcut tel. 17 225 2286

fax 17 225 6893

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sport w mediach

 

Szkoła w mediach