Rok 2012/2013

Zakończenie roku szkolnego 2012/2013

    28 czerwca 2013 roku w Zespole szkół Technicznych w Łańcucie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012/2013. Pan dyrektor mgr inż. Marek Miezin przedstawił podsumowanie wyników w nauce, frekwencji i zachowaniu. Uczniom, którzy odnosili sukcesy w zawodach, konkursach gratulował osiągnięć, a aktywnie pracującym w szkole i środowisku dziękował za wysiłek i zaangażowanie.

 

 

 

   Najwyższe wyniki w nauce uzyskała uczennica klasy III c w zawodzie technik geodeta- Bar Patrycja ze średnią ocen  - 5,31.Warto podkreślić, że Patrycja za osiągnięcia w roku szkolnym 2012/2013 wytypowana została do stypendium Prezesa Rady Ministrów.

   Wszystkim uczniom, którzy uzyskali najwyższe średnie ocen w poszczególnych klasach, wzorowe zachowanie i wykazali się aktywną pracą w szkole  Pan dyrektor wręczył świadectwa i nagrody książkowe.
 

   Pan mgr Wacław Magoń wręczył nagrody przyznane przez Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Technikum Mechanizacji Rolnictwa. Otrzymali je w tym roku uczniowie, którzy w wyniku rocznej klasyfikacji uzyskali najwyższe średnie ocen z przedmiotów zawodowych czyli  „Najlepsi w zawodzie”:
w zawodzie technik geodeta- Bar Patrycja – klasa III c
w zawodzie technik architektury krajobrazu– Kielar Elżbieta – klasa IIa
w zawodzie technik pojazdów samochodowych– Cisek Michał – klasa III b
w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych– Kluz Damian – klasa II ZSZ

   Nagrody dla uczniów wyróżnionych w konkursie czytelniczym „Bliżej mitologii” otrzymali Piotr Bar, który zajął I miejsce,  Kamil Kondziołka za miejsce II  i Jakub Chmura za miejsce III.

  Puchary i dyplomy za wybitne osiągnięcia sportowe - Marcie Sroczyk za I miejsce w grupie wiekowej juniorek do lat 20 i srebrny medal w grupie wiekowej juniorek do lat 23 oraz Andrzejowi Paszko za dwa złote medale w grupie wiekowej juniorów do lat 20 i 23 w Pucharze Polski  Juniorów, Seniorów i Weteranów w Wyciskaniu Sztangi Leżąc wręczył Pan Adam Bielecki.

  

   Pan dyrektor skierował w imieniu swoim oraz Starosty Powiatu Łańcuckiego Pana Adama Krzysztonia i Przewodniczącego Związku Niewidomych Pana Mariana Wrony podziękowania do uczniów, którzy brali udział w przygotowaniu i przebiegu Rodzinnego Pikniku Integracyjnego. Wręczył im pamiątkowe dyplomy.

   Sylwia Solarz w imieniu całej społeczności uczniowskiej podziękowała dyrekcji, nauczycielom i pracownikom szkoły za całoroczny trud włożony w wychowanie i przekazywanie wiedzy. Wszystkim życzyła dobrego wypoczynku oraz cudownych wakacyjnych przeżyć.

   Na naszej uroczystości jak zwykle nie zabrakło piosenek w wykonaniu Karoliny Morawskiej, Piotra Muchy i Karola Cebulaka wykonywanych przy muzyce Kamila Kądziołki. 

  Uroczystość zakończył dyrektor szkoły mgr inż. Marek Miezin życząc wszystkim uczniom oraz gronu pedagogicznemu i pracownikom szkoły słonecznych wakacji i udanego wypoczynku.

 

Informacje o ochronie danych osobowych

Deklaracja dostępności strony internetowej

Łańcut w liczbach

Partnerzy szkoły

Kalendarz

wrzesień 2021
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Goście na stronie

Odwiedza nas 705 gości oraz 0 użytkowników.

Adres Szkoły

Zespół Szkół Technicznych

ul. Armii Krajowej 51A

37-100 Łańcut tel. 17 225 2286

fax 17 225 6893

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sport w mediach

 

Szkoła w mediach