Aktualności

Młodzi Innowatorzy Biotechnologii

    Pod koniec maja w naszej szkole pod czujnym okiem nauczycielki biologii Dominiki Barć odbył się konkurs biologiczny „BIOSTARTUP – Młodzi Innowatorzy Biotechnologii”. Uczniowie pracowali w parach, tworząc własne pomysły na innowacyjne produkty wykorzystujące osiągnięcia biotechnologii. Wśród projektów znalazły się m.in. inteligentny samonawożący trawnik, biotechnologiczny smar przydatny w warsztacie samochodowym, ekologiczne czyścidło dla spawalnictwa, samodegradowalne pojemniki, naturalne kosmetyki wykorzystujące GMO, mydełka oraz probiotyczne napoje z pokrzywy.

  Nie zabrakło także wielu innych kreatywnych i zaskakujących pomysłów.

  Po prezentacji projektów uczestnicy zmierzyli się w quizie wiedzy z zakresu biotechnologii. Konkurs dostarczył nie tylko solidnej dawki wiedzy, ale również wielu emocji, dobrej zabawy i okazji do rozwijania kreatywności

  Gratulujemy wszystkim uczestnikom pomysłowości, zaangażowania i odwagi w prezentowaniu własnych projektów.

Gazetka ZST

Egzaminy zewnętrzne

Informacje o ochronie danych osobowych

Deklaracja dostępności strony internetowej

Partnerzy szkoły

Łańcut w liczbach

Kalendarz

sierpień 2026
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Goście na stronie

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.

Adres Szkoły

Zespół Szkół Technicznych

ul. Armii Krajowej 51A

37-100 Łańcut tel. 17 225 2286

fax 17 225 6893

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sport w mediach

 

Szkoła w mediach