Rok 2017-2018

Rok 2017-2018

Turniej motoryzacyjny

   Najlepszą drużyną XXII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego po raz kolejny okazali się uczniowie z naszej szkoły. Będziemy reprezentować powiat łańcucki w finale wojewódzkim w Tarnobrzegu.. W środę 9 maja 2018 roku, uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z powiatu łańcuckiego wzięli udział w eliminacjach do XXII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego.

   Turniej zorganizowany przez Komendę Powiatową Policji w Łańcucie, Polski Związek Motorowy w Rzeszowie oraz Starostwo Powiatowe w Łańcucie odbył się na terenie obiektów łańcuckiego MOSiR-u. Eliminacje rozpoczęły się testem wiedzy z zakresu prawa o ruchu drogowym oraz historii motoryzacji.. Następnie młodzież miała okazję wykorzystać praktyczną wiedzę i umiejętności w zakresie przygotowania pojazdu do jazdy oraz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej przygotowanej przez Pana Wojciecha Rybaka wraz z uczniami z I LO w Łańcucie. Sprawność w prowadzeniu samochodu osobowego z talerzem Stewarta oraz motoroweru po torze przeszkód oceniali policjanci ruchu drogowego łańcuckiej komendy.

  Najlepszą trzyosobową drużyną okazali się uczniowie z naszej szkoły z klasy IIb TPS: Drozd Patryk, Cichocki Paweł i Wojnar Daniel. Tuż za nimi uplasowała się młodzież z Zespołu Szkół Nr 2 a na trzecim miejscu z Zespołu Szkół Nr 1 w Łańcucie. W kwalifikacji indywidualnej najwyższą liczbę punktów otrzymał Paweł Cichocki z naszej szkoły.

  Nagrody zwycięzcom oraz upominki wszystkim uczestnikom wręczyli: Barbara Pilawa-Kraus - Wicestarosta Łańcucki, dyrektor MOSiR w Łańcucie Jerzy Hałka, przedstawiciele PZM Rzeszów Janusz Ner i Janusz Sieradzki, Sylwia Zegar – pracownik Word w Rzeszowie oraz przedstawiciele Ośrodka szkolenia kierowców "CONTROL", którzy wraz z Urzędem Miasta Łańcuta ufundowali nagrody i upominki.

  Opiekunem drużyny naszych uczniów był mgr Piotr Augustynowicz.
  Naszym zwycięzcom gratulujemy !!!

Egzaminy zewnętrzne

Matura

Egzamin zawodowy

Informacje o ochronie danych osobowych

Deklaracja dostępności strony internetowej

Partnerzy szkoły

Łańcut w liczbach

Kalendarz

marzec 2023
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Goście na stronie

Odwiedza nas 306 gości oraz 0 użytkowników.

Adres Szkoły

Zespół Szkół Technicznych

ul. Armii Krajowej 51A

37-100 Łańcut tel. 17 225 2286

fax 17 225 6893

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Sport w mediach

 

Szkoła w mediach