Szkolne koło "CARITAS"

Święty Mikołaj w łańcuckim szpitalu

    Każdy lubi otrzymywać prezenty, ale nie wszyscy wiedzą, ile radości przynosi rozdawanie podarków. Przedstawiciele S K Caritas 7 grudnia udali się do łańcuckiego szpitala. Oczywiście w tej grupie nie zabrakło biskupa Mikołaja, któremu dzielnie towarzyszyły dwa aniołki, reniferek, dwie wolontariuszki i czuwający nad całym orszakiem ksiądz Marek. W każdej sali inaczej wyglądały te spotkania. Często pojawiał się uśmiech, nawet beztroskie żarty ale czasami także łzy i ciche westchnienia, że najlepszym prezentem byłoby dobre zdrowie.

   Z pluszowymi maskotkami dotarliśmy do najmłodszych pacjentów przebywających na oddziale dziecięcym. Wszędzie cieszyliśmy się życzliwym spojrzeniem i słowem lekarzy i pielęgniarek, którym Św. Mikołaj też ofiarował symboliczne upominki.
  W postać Mikołaja wcielił się nauczyciel Pan Marek Mączka, aniołkami w tym roku zostały Klaudia Litwin i Karolina Morawska a reniferem Bartek Wrona.

Gazetka ZST

Egzaminy zewnętrzne

Informacje o ochronie danych osobowych

Deklaracja dostępności strony internetowej

Partnerzy szkoły

Łańcut w liczbach

Kalendarz

luty 2026
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28

Goście na stronie

Odwiedza nas 130 gości oraz 0 użytkowników.

Adres Szkoły

Zespół Szkół Technicznych

ul. Armii Krajowej 51A

37-100 Łańcut tel. 17 225 2286

fax 17 225 6893

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sport w mediach

 

Szkoła w mediach