Główna

Rekrutacja 2024

  • Technikum

    • technik pojazdów samochodowych • technik budownictwa • technik architektury krajobrazu • technik spawalnictwa • technik logistyk 

  • Szkoła Branżowa I stopnia

    • mechanik pojazdów samochodowych • elektromechanik pojazdów samochodowych • kierowca mechanik • monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

 

Wyjazdy na praktyki zagraniczne - Erasmus+ 2024

- Regulamin rekrutacji

- Ogłoszenie dla uczniów

- Ogłoszenie dla nauczycieli

- Formularz zgłoszeniowy dla ucznia   - pobierz

- Formularz zgłoszeniowy dla nauczyciela   - pobierz

- Oświadczenie o rezygnacji - pobierz

Strona internetowa Konsorcjum Erasmus+ - lidera wyjazdów zagranicznych dla uczniów i nauczycieli

Strona internetowa programu Erasmus+

   Uczeń naszej szkoły Oskar Hipnar z klasy 4 Technikum Budownictwa przebywa na praktyce zawodowej w Grecji. Jak widać z fotorelacji, Oskar ma się znakomicie zarówno podczas pracy, jak i zwiedzania okolicy. Według przekazu Oskara, praktyka dotyczy prac wykończeniowych w budynku wielorodzinnym. Życzymy kolejnych zawodowych wyzwań oraz turystycznych wrażeń!

Czytaj więcej...

   W roku szkolnym 2022/2023 podobnie, jak w poprzednim roku szkolnym uczniowie naszej szkoły wezmą udział w zagranicznych praktykach zawodowych organizowanych w ramach projektu „ERASMUS +” przez Konsorcjum „EDU-IT” z siedzibą w Rzeszowie. W tym roku do udziału w projekcie zostali zakwalifikowani następujący uczniowie:

Czytaj więcej...

   14 czerwca 2022 r.  w Zespole  Szkół  Technicznych  w  Łańcucie odbyło się spotkanie będące podsumowaniem, odbywających się w Hiszpanii w ramach realizacji projektu Erasmus+, praktyk zagranicznych uczniów technikum budownictwa i technikum pojazdów samochodowych. Prezentację z pobytu dla swoich kolegów i koleżanek ze szkoły przygotowali Gabriela Teprag, Patryk Babiarz, Jakub Fuchs i Mariusz Pociask.

Czytaj więcej...

   W dniach 16.05.22 r. – 20.05.22 r. nauczyciel Zespołu Szkół Technicznych w Łańcucie, Pan Tomasz Dudek, odbył szkolenie branżowe z zakresu diagnostyki pojazdów samochodowych, w hiszpańskiej firmie AUTO CENTRUM. Jest to firma należąca do europejskiego lidera FEU VERT branży motoryzacyjnej. FEU VERT organizuje swoją działalność w zakresie serwisu i napraw pojazdów samochodowych oraz sprzedaży części i akcesoriów samochodowych.

Czytaj więcej...

    14 maja 2022 r. kolejna grupa uczniów wróciła z Hiszpanii, gdzie w ramach programu ERASMUS+ odbywała trzytygodniowe praktyki zagraniczne. Tym razem naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy trzeciej technikum pojazdów samochodowych. Praktyki odbywały się w renomowanych firmach samochodowych w miejscowości Valladolid. Mariusz Pociask trafił do warsztatu samochodowego „Feu VERT”, a Jakub Fuchs do ,,Norauto".

Czytaj więcej...

Egzaminy zewnętrzne

Matura

Egzamin zawodowy

Informacje o ochronie danych osobowych

Deklaracja dostępności strony internetowej

Partnerzy szkoły

Łańcut w liczbach

Kalendarz

luty 2024
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29

Goście na stronie

Odwiedza nas 272 gości oraz 0 użytkowników.

Adres Szkoły

Zespół Szkół Technicznych

ul. Armii Krajowej 51A

37-100 Łańcut tel. 17 225 2286

fax 17 225 6893

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sport w mediach

 

Szkoła w mediach