Główna

Rekrutacja 2022

  • Technikum

    • technik pojazdów samochodowych • technik budownictwa • technik architektury krajobrazu • technik spawalnictwa • technik logistyk • technik geodeta

  • Szkoła Branżowa I stopnia

    • mechanik pojazdów samochodowych • elektromechanik pojazdów samochodowych • kierowca mechanik • monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

 

Wyjazdy na praktyki zagraniczne - Erasmus 2023

- Regulamin rekrutacji

- Ogłoszenie dla uczniów

- Ogłoszenie dla nauczycieli

- Formularz zgłoszeniowy dla ucznia   - pobierz

- Formularz zgłoszeniowy dla nauczyciela   - pobierz

- Oświadczenie o rezygnacji - pobierz

- Lista uczniów ZST w Łańcucie zakwalifikowanych na wyjazdy zagraniczne w ramach Programu ERAZMUS + - pobierz

Strona internetowa Konsorcjum Erasmus+ - organizatora wyjazdów zagranicznych dla uczniów i nauczycieli

   14 czerwca 2022 r.  w Zespole  Szkół  Technicznych  w  Łańcucie odbyło się spotkanie będące podsumowaniem, odbywających się w Hiszpanii w ramach realizacji projektu Erasmus+, praktyk zagranicznych uczniów technikum budownictwa i technikum pojazdów samochodowych. Prezentację z pobytu dla swoich kolegów i koleżanek ze szkoły przygotowali Gabriela Teprag, Patryk Babiarz, Jakub Fuchs i Mariusz Pociask.

Czytaj więcej...

   W dniach 16.05.22 r. – 20.05.22 r. nauczyciel Zespołu Szkół Technicznych w Łańcucie, Pan Tomasz Dudek, odbył szkolenie branżowe z zakresu diagnostyki pojazdów samochodowych, w hiszpańskiej firmie AUTO CENTRUM. Jest to firma należąca do europejskiego lidera FEU VERT branży motoryzacyjnej. FEU VERT organizuje swoją działalność w zakresie serwisu i napraw pojazdów samochodowych oraz sprzedaży części i akcesoriów samochodowych.

Czytaj więcej...

    14 maja 2022 r. kolejna grupa uczniów wróciła z Hiszpanii, gdzie w ramach programu ERASMUS+ odbywała trzytygodniowe praktyki zagraniczne. Tym razem naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy trzeciej technikum pojazdów samochodowych. Praktyki odbywały się w renomowanych firmach samochodowych w miejscowości Valladolid. Mariusz Pociask trafił do warsztatu samochodowego „Feu VERT”, a Jakub Fuchs do ,,Norauto".

Czytaj więcej...

   W dniach 21.03.2022 – 9.04.2022 trwała pierwsza tura praktyk zagranicznych w ramach programu ERASMUS+. Na 3-tygodniowe praktyki do Bilbao w Hiszpanii wyjechało 10 uczniów, w tym dwoje z naszej szkoły, Gabriela Teprag - uczennica klasy 3a i Patryk Babiarz - uczeń klasy 4a uczestniczyli w zajęciach praktycznych w Centro Integrado F.P. Construccion BIZKAIA.

Czytaj więcej...

   Zespół Szkół Technicznych w Łańcucie na podstawie umowy zawartej pomiędzy Szkołą, a „EDU-IT” Konsorcjum organizuje w bieżącym roku szkolnym wyjazdy na praktyki zagraniczne dla uczniów naszej szkoły w ramach projektu „ERASMUS +”. W praktykach mogą brać udział zarówno uczniowie technikum, jak i szkoły branżowej, uczniowie pełnoletni i niepełnoletni – wymagana zgoda rodziców/prawnych opiekunów.

Czytaj więcej...

Egzaminy zewnętrzne

Matura

Egzamin zawodowy

Informacje o ochronie danych osobowych

Deklaracja dostępności strony internetowej

Partnerzy szkoły

Łańcut w liczbach

Kalendarz

grudzień 2022
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Goście na stronie

Odwiedza nas 467 gości oraz 0 użytkowników.

Adres Szkoły

Zespół Szkół Technicznych

ul. Armii Krajowej 51A

37-100 Łańcut tel. 17 225 2286

fax 17 225 6893

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sport w mediach

 

Szkoła w mediach