Główna

Rekrutacja 2024

  • Technikum

    • technik pojazdów samochodowych • technik budownictwa • technik architektury krajobrazu • technik spawalnictwa • technik logistyk 

  • Szkoła Branżowa I stopnia

    • mechanik pojazdów samochodowych • elektromechanik pojazdów samochodowych • kierowca mechanik • monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

 

Wyjazdy na praktyki zagraniczne - Erasmus+ 2024

- Regulamin rekrutacji

- Ogłoszenie dla uczniów

- Ogłoszenie dla nauczycieli

Formularz zgłoszeniowy dla ucznia   -  *.doc, 1,2 MB  

- Formularz zgłoszeniowy dla ucznia   -  pdf, 482 kB (link otwiera dokument w nowym oknie)

Formularz zgłoszeniowy dla nauczyciela   -  *,doc, 1,2 MB  

Formularz zgłoszeniowy dla nauczyciela   -  pdf, 475 kB (link otwiera dokument w nowym oknie)

- Oświadczenie o rezygnacji  -  *.doc, 14 kB  

- Oświadczenie o rezygnacji  -  pdf, 358 kB (link otwiera dokument w nowym oknie)

Strona internetowa Konsorcjum Erasmus+ - lidera wyjazdów zagranicznych dla uczniów i nauczycieli

Strona internetowa programu Erasmus+

   W ramach programu Unii Europejskiej-Erasmus+, uczniowie oraz nauczyciele Zespołu Szkół Technicznych w Łańcucie na podstawie umowy zawartej pomiędzy Szkołą , a EDU-IT Konsorcjum z Rzeszowa uczestniczą od roku szkolnego 2021/2022 w zagranicznej mobilności zawodowej. Głównym celem Erasmusa+ jest wspieranie uczniów i nauczycieli w dziedzinie podnoszenia kompetencji zawodowych, językowych oraz społeczno-kulturowych w sposób innowacyjny z zachowaniem najwyższej jakości rozwoju.

Czytaj więcej...

    W dniu 12 czerwca 2024r. w Zespole Szkół Mechanicznych im.Władysława Andersa w Rzeszowie odbyło się spotkanie w ramach programu Erasmus +VET realizowanego przez Konsorcjum zrzeszające szkoły oraz placówki kształcenia zawodowego którego liderem jest firma EDU-IT z Rzeszowa. W konferencji wzięli udział dyrektorzy, nauczyciele, koordynatorzy ze szkół z województwa podkarpackiego oraz reprezentantka Działu Współpracy Międzynarodowej z Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza.

Czytaj więcej...

    W dniu 20 maja 2024 roku grupa nauczycieli ze szkół technicznych z Rzeszowa i Łańcuta rozpoczęła szkolenie typu job shadowing. Nauczyciele odwiedzają centra edukacji zawodowej oraz firmy produkcyjne w Valladolid w regionie Castilla y Leon. Szkolenie organizowane jest w ramach Erasmus+ przez konsorcjum szkół i instytucji na czele z rzeszowską firmą EDU-IT.

Czytaj więcej...

   Benjamin Surowiec uczeń drugiej klasy szkoły branżowej o kierunku mechanik pojazdów samochodowych przebywa na praktyce zagranicznej w dniach od 13 maja -24 maja 2024r. w mieście Bilbao w Hiszpanii w firmie ATXURI AUTOMOCIÒN . Uczeń został zapoznany z przepisami BHP w miejscu odbywania szkolenia zawodowego, gdyż jest to element kluczowy dla bezpieczeństwa w miejscu pracy.
Benjamin poznał metody pracy stosowane w firmie, co ułatwiło mu zrozumienie codziennych procedur.

Czytaj więcej...

    W dniach 7-20 kwietnia 2024 roku uczniowie naszej szkoły Kacper Buszta i Bartosz Mierzwa z klasy trzeciej Technikum o kierunku technik pojazdów samochodowych biorą udział w praktyce zagranicznej w warsztacie samochodowym – Tameni Snc Di Tameni Franco E Baronchelli Marco w miejscowości Brescia- Włochy. Praktyki zawodowe odbywają się w ramach programu Erasmus +VET realizowanego przez Konsorcjum zrzeszające szkoły oraz placówki kształcenia zawodowego którego liderem jest firma EDU-IT z Rzeszowa.

Czytaj więcej...

Egzaminy zewnętrzne

Matura

Egzamin zawodowy

Informacje o ochronie danych osobowych

Deklaracja dostępności strony internetowej

Partnerzy szkoły

Łańcut w liczbach

Kalendarz

lipiec 2024
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Goście na stronie

Odwiedza nas 272 gości oraz 0 użytkowników.

Adres Szkoły

Zespół Szkół Technicznych

ul. Armii Krajowej 51A

37-100 Łańcut tel. 17 225 2286

fax 17 225 6893

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sport w mediach

 

Szkoła w mediach